Myslíte si, že zřízení úvěru v dnešní době je náročnou záležitostí? Pokud víte, kde hledat a pro jaký produkt se rozhodnout je vše velice snadné. Existují dva základní druhy úvěrů: bankovní a nebankovní. Bankovní úvěry jsou oficiální a zřízení je často velice náročné, jelikož podmínky pro získání půjčky jsou extrémně přísné. Nebankovní půjčky jsou zase zřizovány soukromými společnostmi, které právě profitují na přísných podmínkách bank a zřídí úvěr i těm, kteří si jej nemohou dovolit zřídit v bance.
Například taková půjčka 20000 Kč je u nebankovní společnosti snadná a je zřízená během několika minut. Stačí vyplnit krátký online formulář a půjčka 20000 Kč bude na Vašem účtu ještě v den zažádání o půjčku. Zřizování úvěrů přes nebankovní společnosti je snadné a rychlé.
Nejoblíbenější produkt těchto společností je americká půjčka. To znamená, že zřízení takové půjčky je vhodné jak pro nezaměstnané, jelikož není nutný doklad o výši příjmu, tak pro neplatiče, jelikož není nahlíženo do registru dlužníků. Ať už si úvěr v bance nemůžete dovolit z jakéhokoli důvodu, nebankovní úvěr získáte jistě. Americké půjčky jsou zřizovány bez nutnosti platby poplatku předem. Jedná se tak o maximálně bezpečný produkt, ze kterého nemusíte mít obavy. Neplatíte žádné skryté poplatky ani poplatky předem, při zřizování přesně víte, kolik ve výsledku zaplatíte.
Trochu odlišným typem je půjčka na směnku ihned. Ta je skvělá pro ty, kteří nemají jinou možnost zřízení. Pokud si najdete poctivého a osvědčeného zřizovatele, pak může být americká půjčka .