Potřebujete nutně zřídit úvěr, po navštívení banky jste však zjistili nemilou zprávu, že Vám byla půjčka kvůli nízkému příjmu zamítnuta? Bankovní úvěry jsou sice kvalitní a bezpečné, jejich získání je však velice náročně a pro mnohé až nemožné. Pokud je Váš příjem podprůměrný, úvěr Vám bude jednoduše zamítnutý, stejně tak i v případě, máte-li nějaké záznamy v registru dlužníků. Existuje možné řešení? Pochopitelně ano. Kvalitní a snadným řešením je půjčka bez doložení příjmů, která je nabízena mnohými nebankovními společnostmi.
Že se Vám po přečtení slova „nebankovní společnosti“ přetočil žaludek? Ačkoliv v médiích každou chvíli slyšíte, že mnoho lidí bylo v oblasti úvěrů podvedených, netýká se to těchto společností. Nebankovní firmy existují na trhu řadu let, mají dobré jméno a ví, co se od nich očekává. Půjčka bez doložení příjmů je tak kvalitním a bezpečným produktem, ze kterého strach mít nemusíte.
Pojďme si tedy něco říci o tomto produktu. Jedná se o produkt, který vhodný i pro ty, kteří mají podprůměrný příjem, není totiž vyžadován doklad o výši příjmů. Často jsou tyto půjčky nazývány jako půjčky pro nezaměstnané, jelikož jsou vhodné i pro ty, kteří mají příjem nulový. Půjčky pro nezaměstnané jsou tak ideální volbou pro ty, jejichž příjem není na výši a i přesto chtějí kvalitní a bezpečný produkt.
Za zmínku stojí i půjčky ihned na ruku, které jsou často kombinované s úvěrem pro nezaměstnané. Půjčky ihned na ruku jsou velice oblíbené, protože žádný úvěr neumožňuje expresní zřízení úvěru. Jelikož kontrola všech dokladů v bance zabere nějaký čas, zřízení bankovního úvěru trvá i více než týden. Expresní nebankovní půjčky jsou tak často jediným kvalitním řešením, jak získat bezpečný úvěr ve velmi krátkém čase.