Možná přemýšlíte nad zřízením nebankovního úvěru. Pokud se ptáte, má-li to cenu, odpověď je jednoznačná – ano. Uveďme si jednoduchý příklad, jak např. taková půjčka 20000 Kč vypadá. Samotné zřízení je velice jednoduché. Stačí jen vyplnit krátký online formulář se žádostí o půjčku a poté jen čekat na schválení, které proběhne téměř okamžitě. Poté vám budou peníze odeslány na váš bankovní úvěr. To je vše. Taková půjčka 20000 Kč vám bude k dispozici prakticky ihned a bez jakéhokoli čekání.

Nebankovní společnosti totiž nabízí produkty, které jsou zřízeny bez jakéhokoli čekání, nemusíte totiž dokládat žádné doklady či potvrzení. U bank musíte takových dokladů doložit několik, takže zřízení bankovního úvěru je nejen zdlouhavé, ale je mnoho těch, kteří si úvěr v bance nemohou vůbec dovolit. Nebankovní společnosti nabízí sms půjčku ihned, která je bezúčelová. Jedná se o velice vyhledávané produkty, které jsou bezkonkurenční díky své rychlosti sjednání.

Máte nízký příjem? Nevadí, jelikož nemusíte předkládat doklad o výši příjmu. Vůbec tak nezáleží na tom, kolik vyděláváte a jak veliké příjmy máte. Produkt je tak vhodný i pro nezaměstnané. Měli jste v minulosti problémy se splácením a octli jste se v registru dlužníků? Ani to není u pujčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem předem problémem, jelikož do tohoto registru není nahlíženo. Navíc, neplatíte žádné poplatky předem či skryté poplatky, jedná se tak o skutečně bezpečný produkt.
Alternativou je i rychlá sms půjčka. Zřizují se prostřednictvím cenného papíru – směnky, poskytovat je tak může prakticky kdokoli. Proto je nutné být maximálně opatrný. Při výběru kvalitního zřizovatele jsou však půjčky na směnku ihned kvalitním úvěrem, který dostanete okamžitě.