Pokud jste měli někdy problémy se splácením, pak moc dobře znáte pojem „registr dlužníků“. Registr dlužníků je jakýsi seznam všech, kteří měli v minulosti problémy se splácením. Banky tak nezřídí úvěr nikomu, kdo má v tomto registru záznam. Hlavní problém je v tom, že pokud jste měli někdy problémy se splácením a octli jste se v tomto registru, již nikdy si úvěr v bance nebudete moci zřídit – výmaz není možný. Snadným řešením jsou půjčky bez registru ihned, nabízené nebankovními společnostmi. Tyto společnosti nabízí produkty těm, kteří si je nemohou zřídit v bance. Jsou však oblíbené i u těch, kteří si je v bance zřídit mohou. Žádná banka totiž neumožňuje okamžité zřízení úvěru – kontrola všech dokladů trvá nějaký ten čas.
Např. home credit půjčka je typickým produktem, o který se zajímají ti, kteří měli nebo mají problémy se splácením. Právě společnost Home Credit patří mezi nejznámější a nejoblíbenější společnosti, nabízející produkty i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením. Z toho plyne, že home credit půjčka je vhodná pro neplatiče a je k dispozici okamžitě. Zřizována je do výše až 150 tisíc Kč.
Velice podobnými vlastnostmi vyniká i smart půjčka, která patří taktéž mezi velmi oblíbené a kvalitní úvěry. Stejně tak je vhodný i pro neplatiče či ty, kteří mají nízký či nulový příjem. Ani zde nedochází prakticky k žádným kontrolám potvrzení či dokladů, takže zřízení je takřka okamžité. Produkt smart půjčka si můžete zřídit až do výše 50 tisíc Kč, což mnohým vystačí.
V současné době jsou půjčky bez registru ihned skutečně úspěšné a oblíbené. V mnohém předhání i samotné banky a široké společnosti jsou mnohem přístupnější. Potřebujete úvěr v krátkém čase? Měli jste problémy se splácením? Máte nízké příjmy? Není nad čím přemýšlet, nebankovní úvěr je jasnou volbou.