Každý může chybovat. Pokud jste udělali v minulosti chybu v oblasti financí, určitě víte, že to s Vámi ponese následky po celý život. Problém nastane ve chvíli, kdy se rozhodnete zřídit si půjčku. Všechny bankovní společnosti totiž mezi sebou mají určitý systém, ve kterém jsou evidováni všichni neplatiči. Pokud se octnete v registru dlužníků, který je pro všechny banky společný, už nikdy si nemůžete zřídit půjčku v ŽÁDNÉ bance. Není se však čeho obávat, existují i alternativní způsoby zřízení půjčky, které jsou vhodné i pro bývalé neplatiče. Myslíte si, že byste měli mít možnost druhé šance, banky si to nemyslí, nebankovní společnosti však ano.

Speciálním typem nebankovní půjčky, určené přímo pro neplatiče, jsou půjčky bez registru. Půjčky bez registru jsou přímo určené pro ty, kteří měli v minulosti nebo mají v současnosti problémy se splácením a nemohou si tak dovolit zřízení půjčky v bance. Půjčky bez registru ihned jsou velmi oblíbené, protože těch, kteří mají záznam v registru dlužníků je mnoho.

Půjčky bez registru ihned, jak je z názvu patrné, k dispozici ihned. Zřízení trvá jen několik minut a půjčku tak můžete mít ještě v den zažádání o ni. Půjčky bez registru ihned se staly často zřizovaným produktem i u těch, kteří si půjčku v bance sice dovolit mohou, potřebují peníze však skutečně rychle. Právě proto tu jsou půjčky bez registru ihned.
Skvělým konkrétním produktem půjčky bez registru je Smart půjčka. Smart půjčka je krátkodobý úvěr, vhodný pro ty, kteří potřebují finanční injekci menšího obnosu. Smart půjčka bývá zřizována obvykle do 5 000 Kč a splatnost bývá jeden měsíc. Smart půjčka je tak skvělou volbou pro ty, kteří potřebují akutní půjčku.