Spousta lidí má v dnešní době strach ze zřízení nebankovního úvěru. Fakt, že jsou každému přístupné, v mnohých evokuje představu něčeho nekvalitního a možná i rizikového. Ve skutečnosti však není v dnešní době nutné mít obavy z nebankovních společností, jelikož jsou na trhu již několik let, ty kvalitní tak zůstaly a nekvalitní zanikly. Úspěšné produkty, jako např. půjčky bez potvrzení o přijmu, jsou stále více oblíbené a klientů přibývá. Jak je totiž známo, banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů a půjčku jen tak někomu neschválí. Důvodem k zamítnutí je právě nízký příjem. Pokud se rozhodnete pro zmíněný produkt, můžete ho získat i v případě, jste-li nezaměstnaní nebo máte problémy se získáním stálého příjmu.

Dalším produktem jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. I zde je situace velice podobná. Jak je známo, banky neschválí úvěr nikomu se záznamem v registru dlužníků. Pokud jste se tedy dostali do problémů se splácením, jedná se prakticky o jedinou možnost řešení. Banky neumožňují druhý pokus, pokud jste měli v minulosti problémy, záznam v registru zůstává několik let po splacení všech dluhů, úvěr vám tak bude odepřen na dlouhou dobu. Možná však hledáte něco zcela odlišného od bankovního produktu. Řešením mohou být půjčky od soukromých osob.

Jedná se o takový typ půjčky, který je zřizován přímo se soukromým investorem, nemusíte tak řešit cokoliv skrze prostředníky, na vše se můžete domluvit se samotným zřizovatelem. Tyto úvěry bývají často označovány jako půjčky přímo šité na míru, je jen na vás, na jakých podmínkách se domluvíte. Půjčka tohoto typu je ideální pro všechny, kteří mají ucelenou představu o budoucím produktu a vědí, co chtějí.
Zřízení jakéhokoli nebankovního produktu je snadné, můžete navštívit kamennou pobočku nebo vše vyřešit během několika minut prostřednictvím online formuláře na internetu.